MÖBLER / Bord / Piedestal 14424257
nr 1442 4257
Piedestal
1920-tal. Höjd: 98 cm
Kondition: slitage
Utrop:
400 kr
Såld:
800 kr
måndag 17 januari 2022
kl 20:37:57
100 kr
150 kr
250 kr
350 kr
400 kr
6
600 kr
7
500 kr
6
600 kr (Budbetjänt)
7
700 kr
8